MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåpsöverdel 5016178
nr 501 6178
Vitrinskåpsöverdel
Jugend, Ek, längd: 111, bredd: 31, höjd: 106 cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2007
kl 17:40:04
17/12 16:56:53
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.